Nietypowe realizacje!

Prowadzimy warsztaty z wykonywania lasów w szkle z najmłodszymi w ich szkołach. Takie zajęcia uczą cierpliwości i empatii do natury. Dzieci już od najmłodszych lat mogą poznać morfologię roślin, ich budowę i warunki, w jakich bujne się rozrosną. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnej lekcji przyrody, pobudza wyobraźnie a dodatkowo dzieci zdobywają podstawową wiedzę o mini ekosystemie. 

Kwiaty do biura!

Współpracujemy z firmami i tworzymy dla nich stałe kompozycje kwiatowe dostosowując się do sezonowości lub dostarczamy świeże kwiaty według zaleceń i preferencji danej firmy. W pracy spędzamy większość swojego czasu, dlatego warto poprawić sobie nastrój, pozwolić oczom odpocząć i popatrzeć na ulotne piękno kwiatów  w wazonie. Zachęcamy do zazielenienia miejsca pracy roślinami doniczkowymi! Wykonujemy obsadzenia roślinnością w biurze, hotelach, restauracjach itp. Przy takich realizacjach, proponujemy roślinność, która w danym miejscu się odnajdzie i panują tam dla zieleni idealne warunki. 

Opieka grobów

Idealnie rozwiązanie kiedy nie można osobiście pojawić się na cmentarzu bliskiej osoby a nadchodzi rocznica śmierci lub dzień, w którym zmarła osoba obchodziłaby swoje urodziny. Z należytym szacunkiem wraz z życzeniem klienta posprzątamy miejsce pochówku, postawimy kompozycję kwiatową ze sztucznych kwiatów lub wykonamy według zamówienia kompozycje z żywych kwiatów oraz zapalimy znicz. Oferujemy również wykonanie obsadzenia w przeznaczonym do tego miejscu przy pomniku. 

Obsadzenia donic roślinnością sezonowa. 

Wraz z nadejściem wiosny, przed nasza kwiaciarnia wprowadzamy roślinność do ogrodu. Oferujemy rośliny rabatowe jednoroczne lub wieloletnie, byliny, krzewy ogrodowe, trawy oraz ciekawe drzewka. Robimy obsadzenia bazując na tym co posiadamy w sprzedaży zachowując wymagania glebowe co do roślinności, która wykorzystujemy. Aranżujemy donice, które mamy w sprzedaży bądź te przyniesione przez klientów. Dbamy o każdy szczegół, a więc z naszego obsadzenia tworzymy małe dzieło sztuki wykańczając je naturalnymi dodatkami. Doradzamy, obsadzamy, tworzymy ciekawe roślinne kompozycje do Waszego ogrodu!