Kwiaty i dom

Kwiaciarnia Kwiaty na Rogu

Nasza działalność rozpoczęła się w 2018 roku i działa do dnia dzisiejszego. Firmę prowadzi Michał Słomiński - właściciel. Kwiaciarnia ma wielu stałych klientów, którzy przyjeżdżają również z pobliskich miast. Z biegiem lat nasza praca zostaje coraz to bardziej doceniana, co przekłada się na rozwój naszego asortymentu.

Projekty własne i inspiracja naturą.

W naszych projektach staramy się zrealizować oryginalne pomysły połączone z naturą. W naszym sklepie znajdą Państwo kwiaty cięte, kompozycje okolicznościowe, boxy kwiatowe, wiązanki funeralne, wieńce pogrzebowe, lasy w szkłach, rośliny doniczkowe oraz wianki.

Nasza kwiaciarnia - to nie tylko kwiaty, ale również dekoracje.

W naszej kwiaciarni można zakupić starannie wyselekcjonowane artykuły do wystroju wnętrz. Współpracujemy z cenionymi markami takimi jak np. belldeco, czy aluro. Dopełnieniem zakupów w naszym sklepie są naturalne świece zapachowe pionierów na polskim rynku takich jak : cadlelite, czy houseofglam. Kwiaty cięte, kompozycje okolicznościowe, boxy kwiatowe, wiązanki funeralne, wieńce pogrzebowe, lasy w szkłach, rośliny doniczkowe oraz wianki.

Kwiaty i dom