Kwiaty i dom

Kwiaty w pudełku - potocznie flower boxy!

W naszej kwiaciarni również dostępne jednak tylko na wcześniejsze zamówienie. Tworzymy je w zgodzie z naturą. Lekkie, luźne, pełne przestrzeni i swobody w papierowych pudełkach o najróżniejszych kształtach i kolorach lub w koszach. Bardzo często mieliśmy okazje wykonać kompozycje kwiatowe w szkłach, dekoracyjnych misach, osłonkach i pucharach. Wtedy wyglądały one niczym kwiaty z holenderskich obrazów barokowych o tematyce martwej natury. Przy ich tworzeniu ograniczamy się do jak najmniejszego wykorzystania plastiku i sztucznych dodatków. Dlatego są takie wyjątkowe i inne! Wreczanie ich robi ogromne wrażenie, gotowa kompozycja do postawienia na stół, która cieszy długi czas oczy, przy dostosowaniu się do naszych zaleceń.

Klasyka gatunku - jakie kwiaty wybrać?

Nie ograniczamy się do ułożenia kwiatów w pudełku tylko z jednego gatunku. Lubimy łączyć różne odmiany, wypełniając je ciekawymi dodatkami. Jednak jeśli marzą się Wam klasyczne róże w flowerboxie, z pełną radością je dla Was stworzymy. Słuchamy naszych klientów, jesteśmy otwarci na różne propozycje.

Róże - czyli największa klasyka klasyków, jednak dzięki bardzo bogatej gamie kolorystycznej jesteśmy w stanie stworzyć naprawdę unikatowe i "nieoklepane" kompozycje dla każdego.

Tulipany - stoją zaraz obok róż w kategorii najpopularniejszych kwiatów bukietowych, ale bukiety to oczywiście nie wszystko. Tutaj jest taka sama sytuacja jak w przypadku róż, dzięki dużej bazie kolorów idzie stworzyć naprawdę unikalne kompozycje.

Kwiaty mieszane - naszym zdaniem najbardziej efektowne flowerboxy osiąga się przy zastosowaniu różnych kwiatów i stworzeniu przepięknych mieszanek nieograniczonych jednym gatunkiem.

Flowerbox jako prezent

Jest to świetna alternatywa do wręczenia kompozycji kwiatowej ze świeżych kwiatów na każdą okazję lub tak po prostu, by sprawić komuś radość. Poprzez różne kombinację w naszym wydaniu oraz możliwości dopasowania flower boxa do danej osoby staje się on prezentem bardzo unikatowym.

Kwiaty i dom