Kwiaty i dom

Kwiaty ślubne od A do Z

Oferujemy kompleksową usługę oprawy florystyki ślubnej. Realizujemy bukiety ślubne w różnych stylach od bukietów boho, w stonowanych kolorach, egzotyczne z dużą ilością zieleni, bukiety luźne w kobiecych i romantycznych kolorach, bukiety nietypowe niczym kwiaty zerwane z pola, klasyczne ponad wszystko bukiety typu bidermeier, bukiety spływające. Dla Pana Młodego i Świadka oferujemy butonierki nawiązujące do bukietu ślubnego Panny Młodej a dla świadkowej biżuterie florystyczna w zależności od stylu bukietu ślubnego i preferencji. 

Jak działamy?

Mimo niewielu realizacji, które mieliśmy okazje wykonać jesteśmy głodni pracy i tworzeniu oprawy ślubnej w tak ważnym dniu Państwa młodych. W tym kierunku również stawiamy na naturalne kompozycje, bajkowe lub w stylu glamour, dżungla lub leśna. Czujemy ze w każdym charakterze florystyki ślubnej możemy stworzyć nietuzinkową i niezapomnianą dekorację i sprawić kwiatami by ten magiczny dzień utkwił na zawsze w pamięci Pary młodej i gości obecnych. 

Na co stawiamy?

Stawiamy na jakość! W naszych realizacjach lubimy pracować z kwiatami sezonowymi, które dają szereg możliwości w efekcie końcowym. Dodatkowo, jeżeli chodzi o elementy, które wprowadzamy w wykończenie naszych dekoracji również stawiamy na artykuły dekoracyjne z najwyższej półki. Szklane cylindry, świeczniki, wazony, stojaki, krzesła czy latarnie. Bawimy się formą, jesteśmy na bieżąco z tym co podpowiada nam rynek florystyczny, ale i też otwieramy się na pomysły Państwa młodych. Lubimy czarować kwiatami, zwracając szczególną uwagę na charakter Sali weselnej oraz wnętrzu kościoła bacznie wpisując się w styl całej oprawy ślubnej.

Zapraszamy na precyzyjne konsultacje, w których ustalamy styl ślubny, gatunki kwiatów i zieleni czy elementów suszonych. Formę kompozycji wykonanych na kwietnikach, świecznikach lub naczyniach. Nawiązując do pory roku, sytuacji panującej w danej chwili na rynku florystycznym. Bardzo przydatne przy konsultacjach są zdjęcia (inspiracje), na podstawie których możemy wykonać wstępną wycenę. 

Kwiaty i dom